Рубрика: Суспільство

19 березня

Закарпатські правоохоронці спілкувалися з майбутніми випускниками УжНУ про умови служби в поліції

foto

Працівники кадрового управління ГУНП в Закарпатській області зустрілися зі студентами-випускниками географічного факультету Ужгородського національного університету та запросили молодь на роботу в поліцію.

Сьогодні, 19 березня, поліцейські завітали до географічного факультету УжНУ та поспілкувалися з майбутніми випускниками вищого навчального закладу.

Зокрема, працівник Управління кадрового забезпечення ГУНП області підполковник Юрій Гричка розповів молоді, про переваги роботи у правоохоронних органах. Це - стабільна заробітна плата, перспектива кар’єрного росту, безкоштовне медичне обслуговування, пільгове пенсійне забезпечення, повний соціальний пакет тощо.

Підполковник поліції Андрій Готько підкреслив, що вже з першого дня спеціалізованої підготовки майбутні поліцейські отримуватимуть матеріальне та фінансове забезпечення.

Працівник кадрового апарату поліції Закарпаття Віталія Приходько розповіла, що потрібно для вступу до лав правоохоронців. Крім того, вона розповіла про вакансії, які є нині в поліції краю.

Для кращого засвоєння інформації студентам продемонстрували фото- та відеоматеріали про роботу поліції Закарпаття.

Майбутні випускники залишилися задоволеними від зустрічі й охоче ставили запитання гостям. Можливо, хтось із них після завершення навчання поповнить ряди поліції Закарпаття.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

19 березня 2019, 15:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 3000 закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ

В Ужгороді проводять суцільну дератизацію

До уваги закарпатців: з 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Сьогодні відзначається День захисника України

На українсько-угорському кордоні зафіксовано черги автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину