Рубрика: Суспільство

12 березня

Правоохоронці Закарпаття запросили майбутніх юристів на роботу до поліції

foto

Працівники управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області зустрілися зі студентами-випускниками юридичного факультету Ужгородського національного університету та запросили майбутніх юристів на роботу в поліцію.

Сьогодні, 12 березня, відбулася зустріч випускників юридичного факультету Ужгородського національного університету з працівниками поліції. 

Головний спеціаліст сектору психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області Віолетта Колісник розповіла студентам про специфіку та переваги служби в поліції. Наголос робився на тому, що саме в поліції вони можуть принести користь Україні.

Працівник кадрового апарату поліції Закарпаття Віталія Приходько розповіла, що потрібно для вступу до лав правоохоронців. Також підкреслила, що вже з першого дня спеціалізованої підготовки майбутні поліцейські отримуватимуть матеріальне та фінансове забезпечення. Крім того, розповіла про вакансії, які є нині в поліції краю. 

А заступник начальника організаційно-методичного відділу слідчого Управління ГУНП в Закарпатській області Вікторія Магурська розповіла про особливості роботи слідчих.

Студенти активно цікавились можливістю працювати у правоохоронних органах Закарпаття. Їх цікавило питання навчання, вступні іспити та працевлаштування. До слова, серед присутніх в залі були й ті, хто вже мав можливість пройти практику в поліції області. Вони з задоволенням поділилися своїми враженнями з однокурсниками.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 


12 березня 2019, 16:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Як вибрати похідний ніж?

В Ужгороді до пацієнтів, з підозрою на коронавірус, виїжджатимуть мобільні бригади

Середня зарплатня на Закарпатті у лютому 2020 року становила 9257 гривень

Поліцейські Закарпаття виявили п’ятьох нетверезих водіїв

Коронавірус вдарив по фінансах 60% українців – опитування

їїїїїїїї...

Опер
12 березня 2019, 20:15

Давно відомо якої якості випускники -юристи, економісти, політологи, соціологи, психологи УжНУ - ніякі, а тому працевлаштуватись по спеціальності х тими дипломами проблематично. У солідних фірмах їх немає. Таке саме і нова поліція - бо майже з тих же випускників. В органах мають працювати люди хоя з якимось трудовим стажем а не дітваки, ось такий кадровий добір в Закарпатті - ганьба тим кадровикам.

Прокоментуй новину