Рубрика: Суспільство

11 березня

На Закарпатті з симптомами гострої респіраторної інфекції до медзакладів звернулося 4 379 особи

foto

За минулий тиждень, з 1 по 7 березня

Показник захворюваності становить 348 на 100 тис. населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 18%. Кількість звернень у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася на 1% (на 36 випадків).

Як повідомила завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, збільшення реєстрації звернень спостерігається серед дітей віком до 17 років (на 10%), дорослі хворіють на ГРІ менше, ніж минулого тижня.

Загалом, серед осіб, що звернулися по медичну допомогу - 2 827 дітей віком до 17 років (65% від усіх захворілих) та 1552 дорослих (35%). За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 163 осіб (майже 4% захворілих).

Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 2 осіб в Ужгородському та Берегівському районах. У Великоберезнянському, Виноградівському, Воловецькому, Хустському районах та м.Ужгород кількість захворілих на ГРІ збільшилася. На інших адмінтериторіях інтенсивність епідемічного процесу низька.

У освітніх закладах області обмежувально-протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально – виховного процесу не вводилися. Протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.


11 березня 2019, 12:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Пом’якшення карантину на Великодні свята неможливе

На кордоні України рекордно впав пасажиропотік

Кілька КПП на Закарпатті тимчасово закрили

МОЗ оцінило темпи поширення коронавірусу

КПП «Вилок» припинить роботу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину