Рубрика: Анонси

23 серпня

У Мукачеві незабаром запрацює медовий дегустаційний зал

foto

За словами Федора Шандора, науковці кафедри туризму УжНУ та фахівці "Турінформ Закарпаття" наразі завершують роботу по апробації концепції "Медового дегустаційного залу", який стане частиною Програми "Медовий туристичний шлях Закарпаття", про ідею створення якого було заявлено минулого року.

Наявність на Закарпатті значної кількості бджолярських господарств, травневого і вересневого фестивалів меду, трьох зон медової дегустації (у Мукачівському, Хустському та Міжгірському районах), пам’ятника бджолі (у с. Вучкове Міжгірського району) і неабиякого попиту у туристів до меду та продуктів бджолярства змусило туризмознавців області розширити медову анімацію і започаткувати напрацювання в апітуризмі (наукова назва медового туризму), – розповідає Федір Шандор.
Даний "Медовий дегустаційний зал" стане новинкою туристичного сезону–2010, у якому окрім послуг дегустації, турист, матиме змогу познайомитись з історією, технологією виробництва меду та продукції бджолярства, а також підвищити культуру споживання продукції. 

Довідка "Турінформ Закарпаття":
Науковцями кафедри туризму УжНУ, та "Турінформ Закарпаття" На Закарпатті розроблені і діють мережі туристичних маршрутів "Гастрономічний шлях", "Винний шлях", "Військовий шлях", "Туристичний шлях "Мінеральні води Закарпаття", "Астрономічний шлях", "Національний туристичний шлях". Триває розробка маршрутів "Золото Карпат", "Соляний шлях" та "У пошуках дорогоцінностей".


23 серпня 2010, 20:53
ТурінфоСхожі новини


В Ужгороді відбудуться змагання з мотоциклетного спорту

У Закарпатській обласній філармонії відбудеться вечір романтичної музики

У Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт «Сон літньої ночі»

У Закарпатській обласній філармонії виступить народна артистка України Етелла Чуприк

Ужгородці зможуть почути сучасну музику до старого німого кіно

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину