Рубрика: Суспільство

29 серпня

Для перших класів досі не надрукували підручників

foto

Обіцяють їх тільки у жовтні

 Затримки з їх друком і доставкою викликані низкою обставин, повідомила міністр освіти і науки. Міністр освіти та науки Лілія Гриневич закликає вчителів не просити батьків першокласників самостійно закуповувати підручники і друковані зошити. Про це вона сказала в ході засідання уряду, пишуть Українські Новини.

За її словами, друковані підручники для перших класів надійдуть до шкіл у жовтні. "Спокуса посадити дитину відразу за парту читати і писати в надрукованих прописах, куплених за кошти батьків, буде дуже великою. Я закликаю як батьків, так і вчителів чинити опір цьому... Хочу закликати вчителів не просити батьків докупляти підручники і не просити їх купувати друковані зошити, для першого класу вони взагалі не потрібні в перший місяць", - сказала вона.

За словами міністра, перший місяць навчання для першокласників буде адаптаційним. "Це означає, що протягом цього часу діти знайомляться зі школою, класом, носять ранець без важких книг, вивчають безпечну дорогу до школи", - сказав вона.

Гриневич зазначила, що затримки з друком і доставкою підручників викликані низкою обставин, зокрема, блокування видавництвами закупівель через судові позови, обмежені поліграфічні потужності і погану процедуру експертизи підручників.


29 серпня 2018, 14:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Восени регулярне авіасполучення між Ужгородом та Києвом може припинитися?

Закарпатські рятувальники вчили селян безпеки влітку (фото)

Поліцейські Мукачівщини нагадали дітям правила відпочинку на воді (фото)

На кордоні з Угорщиною знову черги

Розклад руху потягів до Закарпаття тимчасово змінено

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину