Рубрика: Суспільство

28 серпня

Поліція Закарпаття власним прикладом закликає громадян до донорства (фото)

foto

Співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області активно долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя!» та власним прикладом закликають громадян ставати донорами.

Сьогодні, 28 серпня, поліція Закарпаття присвятила день популяризації донорства в краї. Правоохоронці масово здали кров, щоб привернути увагу до акції «Здай кров – врятуй життя!». Співробітники ГУНП поповнили запаси Закарпатської обласної станції переливання крові.

Працівники поліції часто стають донорами, проте сьогодні, окрім безпосередньої допомоги людям, які потребують переливання, правоохоронці хотіли привернути увагу до цієї важливої справи. Поліція нагадує, що здати кров може особа, що досягла повноліття, але лише до 60 років. Донорами можуть стати люди із вагою від 50 кг, температурою тіла до 37 градусів та нормою пульсу від 50 до 100 ударів в секунду. Перед цією процедурою всі проходять огляд у лікаря.

Поліція Закарпаття закликає краян активно долучатися до донорства, адже рятувати життя можна по-різному, а здати кров – це один із найпростіших способів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


28 серпня 2018, 14:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Зайнятість та безробіття населення Закарпатської області у 2019 році

На закарпатських перевалах поліція розгорнула блокпости та КПП (ФОТО)

Названі терміни закінчення навчального року в школах

На Закарпатті в самоізоляції перебуває 7233 особи

Женские сандалии – отличный выбор под любой наряд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину