Рубрика: Суспільство

23 серпня

Рятувальники Закарпаття взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України (фото)

foto

23 серпня в Ужгороді на площі Народній поблизу обласної державної адміністрації відбулася церемонія офіційного підняття Державного Прапора України

Спочатку, з привітальними  словами до присутніх звернувся голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.  Далі відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.

У заході взяли участь: керівництво краю, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, військовослужбовці, предстаники правоохоронних структур, студентська молодь, духовенство, мешканці області, а також керівний склад  Управління ДСНС області на чолі із начальником Романом Гудаком. 

Згодом учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та розгорнули стометровий національний стяг України з яким рушили до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину. Далі хода попрямувала до Пішохідного мосту, де з’єднала 100-метровим прапором два береги Ужа.

Подібні заходи цього дня відбулись у кожному районі області. Зокрема в урочистій обстановці були підняті Державні Прапори України біля кожного пожежно-рятувального підрозділу Закарпаття.

У ДСНС України у Закарпатській області

Изображение 021 копия.jpgИзображение 023 копия.jpg

Изображение 033 копия.jpgИзображение 056 копия.jpg

Изображение 064 копия.jpgИзображение 075 копия.jpg

Изображение 097 копия.jpgИзображение 101 копия.jpg

Изображение 106 копия.jpgИзображение 118 копия.jpg

Изображение 127 копия.jpgИзображение 134 копия.jpg

Изображение 144 копия.jpgИзображение 208 копия.jpg


23 серпня 2018, 14:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: 3 випадки кору та 3 658 гострих респіраторних інфекцій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину