Рубрика: Суспільство

21 серпня

Закарпатські лісники взяли під опіку рідкісних птахів

foto

Чорну лелеку та Чаплю сіру

У Великому Березняному  лісники взяли під опіку рідкісних птахів: Чорну лелеку та Чаплю сіру.

На території Костринського лісництва нещодавно виявлено місця поселення колонії Чаплі сірої та Чорної лелеки. Чорна лелека знаходиться під опікою працівників державної лісової охорони в ур.Яворник Костринського лісництва.

Державною лісовою охороною проводилося спостереження: 23 березня приліт 2 чорних лелек, а 15 серпня кружляли і готувалися до відльоту 4 лелеки.

Як стверджують фахівці, зазвичай чапля сіра та чорна лелека на такій висоті не гніздяться. Птах надає перевагу мілководним відкритим місцям, де він може нерухомо стояти тривалий час (часто на одній нозі) і вичікувати, коли здобич підпливе або підбіжить на таку відстань, з якої її можна схопити дзьобом. Харчуються сіра чапля та чорна лелека безхребетними і дрібними хребетними тваринами (ховрахами, полівками, мишами, землерийками, ящірками, вужами, земноводними, рибою, жуками та їх личинками). Іноді птахи ходять по луках, вишукуючи поживу.

Працівники наукового відділу Ужанського НПП та Великоберезнянського держліспу планують проводити постійний моніторинг та опікується рідкісними птахами.

Закарпатське ОУЛМГ


21 серпня 2018, 13:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На кількох вулицях Ужгорода буде обмежено водопостачання

Поліція Закарпаття розшукує безвісти зниклу неповнолітню

ООН визнала право кліматичних біженців на притулок

Чверть закарпатців ще не уклала декларації із сімейними лікарями

Названа найстаріша кав'ярня Європи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину