Рубрика: Суспільство

20 серпня

Як надавати допомогу залежним від психоактивних речовин, навчалась психолог Управління із Закарпаття

foto

З 13 по 15 серпня у Києві, під егідою Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України у співпраці із Центром обміну технологіями в сфері залежностей відбувся тренінг щодо скринінгу та превенції зловживання психоактивними речовинами серед військових

Активними учасниками тренінгу стали психологи ДСНС України, серед яких і психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення  ДСНС Закарпаття Любов Чорна.

Окрім українських науковців, участь у заході взяли й міжнародні експерти з Каліфорнійського університету Сан-Дієго та Департаменту медицини аддикцій у Медичному центрі округу Хеннепін (США).

Учасникам заходу розповіли про залежності, фактори ризику, ефективні методи скринінгу/лікування та актуальні дані, щодо зловживання психоактивними речовинами серед військових. Також психологи ДСНС здобули навички використання скринінгових інструментів та проведення коротких втручань з особами, які вживають психоактивні речовини.

У ДСНС України у Закарпатській області

IMG_0252.jpgIMG_0054.jpg


20 серпня 2018, 9:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину