Рубрика: Суспільство

20 серпня

Як надавати допомогу залежним від психоактивних речовин, навчалась психолог Управління із Закарпаття

foto

З 13 по 15 серпня у Києві, під егідою Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України у співпраці із Центром обміну технологіями в сфері залежностей відбувся тренінг щодо скринінгу та превенції зловживання психоактивними речовинами серед військових

Активними учасниками тренінгу стали психологи ДСНС України, серед яких і психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення  ДСНС Закарпаття Любов Чорна.

Окрім українських науковців, участь у заході взяли й міжнародні експерти з Каліфорнійського університету Сан-Дієго та Департаменту медицини аддикцій у Медичному центрі округу Хеннепін (США).

Учасникам заходу розповіли про залежності, фактори ризику, ефективні методи скринінгу/лікування та актуальні дані, щодо зловживання психоактивними речовинами серед військових. Також психологи ДСНС здобули навички використання скринінгових інструментів та проведення коротких втручань з особами, які вживають психоактивні речовини.

У ДСНС України у Закарпатській області

IMG_0252.jpgIMG_0054.jpg


20 серпня 2018, 9:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На кордонах з Угорщиною утворились затори

Завтра у Виноградові частина вулиць буде без води

Історія легендарної львівської річки, яку мало хто бачив (фото)

Сьогодні на Закарпатті проведуть 4 безкоштовні екскурсії

Православні християни сьогодні відзначають День святої Трійці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину