Рубрика: Суспільство

19 серпня

У 2-кімнатній квартирі закарпатки протягом року живе понад 250 кішок

foto

Утім, мукачівка Олена Попадинець не має власного кота, але залюбки бере котів на певний час, аби подоглядати за ними, коли господарі кудись їдуть або зайняті.

Власного кота жінка не заводить через хворобу, боїться залишити тварину на призволяще.

— Як піду за небокрай, хто опікуватиметься тією кицею, не хочу, щоб рідня її викинула на смітник, тому й не беру до себе кошеня. Та у моїй квартирі завжди є муркотик, а то й по кілька котиків одночасно. Зараз маю бенгальського кота, якому чотири роки і ще двох “персів”. Гордовиті красені трохи бешкетують і у кожного — свій характер, та від них стільки позитиву, що про свою хворобу й не згадую. Ба котики мене лікують від гіпертонії та ще й допомагають пережити цю скажену спеку. А ви знаєте, що в котів пітніють лише подушечки  лапок, а вовна здатна утримувати термобаланс? — розповіла Mukachevo.net пані Олена. — Нині в мене відповідальна посада — котяча бабуся. Люди залишають мені своїх улюбленців на певний період, коли вони вимушені виїхати з Мукачева. А почалося все з сусідського кота Бахуса. Спочатку я підгодовувала цього мурчика, коли його газда по тижю був у відрядженні. Та років п'ять тому йому запропонували роботу реставратора у Римі. Чоловік поїхав на три місяці до Італії, а його кіт оселився в мене. Трирічний “перс” спочатку сильно вередував, бо сумував за господарем, але за тиждень проторувала доріжку до його котячого серця.

Мукачівка знає про котів усе, і залюбки ділиться цікавими фактами про тварин. Наприклад, що за своє життя кішка може мати більше 100 котенят, а одна котяча родина приносить нащадків аж 420 000 котенят.

 

Mukachevo.net, фото з мережі

19 серпня 2018, 9:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Названа найстаріша кав'ярня Європи

За одинадцять місяців 2019 року населення Закарпатської області скоротилося на 2535 осіб

Газовые счетчики: виды и критерии выбора

Експеримент з е-підручниками в україніських школах - провалився

Закарпатці більш ніж на 13% зменшили заборгованість за газ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину