Рубрика: Суспільство

14 серпня

Закарпатську юстицію очолив Євген Когутич

foto

Сьогодні заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов урочисто представив нового керівника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євгена Когутича колективу та громадськості.

Євген Когутич має великий досвід роботи в органах юстиції, адже працює в них з 2000 року. Новий керівник Закарпатської юстиції окреслив пріоритетні напрямки своєї роботи, над якими має намір працювати та запевнив, що буде активно продовжувати роботу в напрямку реалізації проектів Міністерства юстиції, йдеться у повідомленні на сайті Головного територіального управліня юстиції в Закарпатській області. 
Денис Чернишов привітав нового начальника. Він зауважив, що «юстиція супроводжує людину від першого до останнього дня її життя. Тому ми працюємо над тим, аби спростити життя людей». Заступник Міністра побажав усім присутнім здоров’я, натхнення, а новому керівнику – успіхів у роботі. 
Також, привітати Євгена Когутича з призначенням на посаду прийшли керівник апарату Закарпатської ОДА Руслана Натуркач та керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Юрій Гузинець.

 


14 серпня 2018, 15:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді для сімейних лікарів проведуть семінар про супровід паліативних хворих

Ще 13 ужгородських дітей-сиріт зможуть отримати власне житло

Чопські рятувальники у взаємодії з прикордонниками провели тренування по гасінню умовної пожежі

Закарпатські прикордонники інформують про черги на кордоні

Рятувальники Закарпаття переймають досвід роботи польських колег щодо ліквідації наслідків ДТП

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину