Рубрика: Економіка

03 серпня

Чи дійде до постачання води в Ужгороді до 1 години на добу?

foto

Триває тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Водоканал м. Ужгорода», що є вагомою загрозою сталій роботі енергосистеми Закарпатської області

З місяця в місяць накопичується заборгованість підприємства перед електропостачальною компанією за використану електричну енергію, і станом на 1.08.2018 перевищує 3,8 млн грн. Тільки з травня по липень приріст боргів становить понад 2 млн грн, а за останній місяць Водоканал розрахувався тільки на рівні 50 відсотків від спожитого.
З огляду на вищевикладене ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає:
- сплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до діючих договірних умов;
- у разі неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов’язань, вжити заходи відповідно до ч. 9 ст. 26 ЗУ «Про електроенергетику», а саме: знизити поточне споживання електричної енергії до рівня величини фактичної оплати за спожиту електроенергію.
Повідомлення про вжиті КП «Водоканал міста Ужгорода» заходи зі зниження поточного споживання електричної енергії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» чекає в термін до 20 серпня 2018 року.
У разі ігнорування даної вимоги енергопостачальна компанія буде вимушена застосувати заходи згідно з чинним законодавством. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» сподівається, що до введення графіків постачання води не дійде, тим більше, до повного відключення систем водопостачання від електроенергії.

Прес-служба Закарпаттяобленерго


03 серпня 2018, 14:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Змінено перелік виробничих і технологічних операцій, за якими визначається країна походження при імпорті в Україну товару

Фізична особа продала житловий будинок: як оподатковується дохід та чи потрібно подавати декларацію

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,13 грн/долар

Витрати на держборг за п'ять років потроїлися

З початку року туристи збагатили Закарпаття на понад 980 тис. гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину