Рубрика: Суспільство

22 липня

П’яний провідник потяга "Київ-Ужгород" з матюками чіплявся до пасажирів

foto

5 провідників за теке звільнили...

Зокрема, 19 лютого 2017 року пасажири одного з вагонів поїзда №121 «Миколаїв - Київ» через нетверезого провідника були змушені спати під ковдрами, оскільки він не увімкнув опалення. Провідника звільнили.

8 квітня 2017 року комісійна перевірка на ст. «Івано-Франківськ» підтвердила факт сп'яніння провідника поїзда №134 «Миколаїв - Івано-Франківськ». Його звільнили.

17 квітня 2017 року нетверезий провідник поїзда №207 «Київ - Ужгород» чіплявся з розмовами до пасажирів і матюкався. Після скарги одного з пасажирів провідника звільнили.

5 червня 2017 року провідник поїзда №59 «Харків - Одеса» був п'яний, і пасажири вагона змушені були обслуговувати себе самі. Провідника звільнили, начальнику поїзда оголосили догану.

15 червня 2017 року провідник поїзда №91 «Костянтинівка - Одеса» випивав із пасажирами до другої години ночі. Його теж звільнили.

Цього року таких фактів ще не було.

В «Укрзалізниці» також порадили у випадку якщо пасажир бачить п'яного провідника, телефонувати на гарячу лінію УЗ, яка в таких випадках працює оперативно. На найближчій станції до провідника прийде комісія зі співробітників вокзалу та поліції, яка зафіксує порушення. Крім того, начальник поїзда в разі скарги від пасажира і очевидних ознак алкогольного сп'яніння провідника повинен відсторонити від роботи останнього.


22 липня 2018, 11:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканці чотирьох населених пунктів Закарпаття сьогодні дізнались, як уберегтися від пожеж (фото)

На Закарпатті минулоріч 124 порушників пожежної безпеки в лісах оштрафовано на 14, 5 тис грн

Виноградівські рятувальники провели пожежно-профілактичну роботу з працівниками відділу охорони здоров’я (фото)

Дошкільнята завітали в гості до рятувальників Великого Бичкова (фото)

27 квітня школярі Мукачева підуть на весняні канікули

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину