Рубрика: Суспільство

29 квітня

У Словаччині тисячі демонстрантів вимагали позачергових виборів

foto

Після вбиства журналіста

Словацькі демонстранти домагаються проведення позачергових виборів після вбивства журналіста Яна Кучака, який розслідував зв'язки представників влади з італійською мафією, повідомляє DW. Головна вимога маніфестантів – проведення дострокових виборів.

Заміни декількох членів уряду, яка вже відбулася, недостатньо, щоб повернути довіру населення до державних інституцій, заявили організатори, якими виступили ряд громадських ініціатив.

За їхньою інформацією, петицію про проведення дострокових виборів вже підписали 80 тис. словаків, підписи збирали і на нинішній демонстрації.

Чергові парламентські вибори повинні пройти лише через два роки. Нагадаємо, що тіла Яна Кучака та його нареченої Мартіни Кушнірової знайшли 25 лютого в їхньому помешканні неподалік міста Трнава. 

Їх обох застрелили. Найімовірнішим мотивом злочину правоохоронці назвали професійну діяльність Яна Кучака. 27-річний журналіст розслідував корупцію та зв'язки високопосадовців із італійською мафією.

Це перший випадок вбивства журналіста в історії Словаччини. Після в цього в країні розпочалася політична криза. Уряд країни пішов у відставку, президент призначив нового прем'єр-міністра. Крім того, пішов у відставку глава поліції Словаччини.


29 квітня 2018, 10:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


ЄС відклав початок переговорів про вступ з Албанією та Північною Македонією

На кордоні з Угорщиною знову черги

Хто має право на пільговий вступ у 2019 році

У двох районах Закарпаття рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Населення Землі зросте до 9,7 млрд осіб до 2050 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину