Рубрика: Кримінал

26 квітня

У кабінеті голови Ужгородського міськрайонного суду знайшли "прослушку" (відео)

foto

Яку встановили двоє людей у масках

Головою суду виявлено факт проникнення невідомих осіб до Ужгородського міськрайонного суду.

Переглянувши відео з камер внутрішнього спостереження установи, оснащених функцією нічного бачення, вдалося встановити наступне. В неробочий час, приблизно опівночі, двоє осіб в масках, зайшли до приміщення установи. По ходу слідування невідомих осіб до кабінету очільника суду, останні закривали камери відеоспостереження спеціальним механізмом.

Припускаємо, що проникнення осіб відбулося за попередньою змовою з Нацгвардійцями, на яких покладено обов'язок цілодобової охорони суду. До слова, слідів злому не виявлено.

Одразу після встановлення факту перебування сторонніх осіб в будівлі, очільник суду  Віктор Данко звернувся до правоохоронців. Слідчо-оперативна група виявила в робочому кабінеті Віктора Данка технічний пристрій негласного отримання інформації  - "прослушку".  Останній був вмонтований в розетку.

Тож, з'ясувати  яким чином особи потрапили в цілодобово охоронювану Нацгвардійцями будівлю, ким ініційовано встановлення камер та безпосередніх виконавців завдання - доведеться СБУ.

Більш того, в кабінеті Віктора Данка, знаходяться матеріали судових справ, в тому числі й тих, що містять таємну інформацію та приватні дані учасників справи. Факт проникнення має небезпеку витоку вказаних відомостей.

Принагідно повідомляємо, що подібне негласне втручання в діяльність судді , посягає на незалежність конкретного представника Феміди й на самостійність судової влади в цілому!

 

Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду


26 квітня 2018, 11:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Військовий з необережності застрелив колегу на Львівщині

Закарпатські правоохоронці за добу виявили 5 нетверезих водіїв

Прокуратура довела вину закарпатця у вбивстві знайомого

У Мукачеві повідомили про замінування всіх держустанов

Віктор Олефір, за смертельну ДТП, проведе у в'язниці 7 років

їїїїїїїї...

Кум
26 квітня 2018, 12:31

*НАБУ береться із хабарниками. СБУ ходить за ними знімаючи жучки. Гарна боротьба із корупцією!

Прокоментуй новину