Рубрика: Кримінал

26 квітня

У кабінеті голови Ужгородського міськрайонного суду знайшли "прослушку" (відео)

foto

Яку встановили двоє людей у масках

Головою суду виявлено факт проникнення невідомих осіб до Ужгородського міськрайонного суду.

Переглянувши відео з камер внутрішнього спостереження установи, оснащених функцією нічного бачення, вдалося встановити наступне. В неробочий час, приблизно опівночі, двоє осіб в масках, зайшли до приміщення установи. По ходу слідування невідомих осіб до кабінету очільника суду, останні закривали камери відеоспостереження спеціальним механізмом.

Припускаємо, що проникнення осіб відбулося за попередньою змовою з Нацгвардійцями, на яких покладено обов'язок цілодобової охорони суду. До слова, слідів злому не виявлено.

Одразу після встановлення факту перебування сторонніх осіб в будівлі, очільник суду  Віктор Данко звернувся до правоохоронців. Слідчо-оперативна група виявила в робочому кабінеті Віктора Данка технічний пристрій негласного отримання інформації  - "прослушку".  Останній був вмонтований в розетку.

Тож, з'ясувати  яким чином особи потрапили в цілодобово охоронювану Нацгвардійцями будівлю, ким ініційовано встановлення камер та безпосередніх виконавців завдання - доведеться СБУ.

Більш того, в кабінеті Віктора Данка, знаходяться матеріали судових справ, в тому числі й тих, що містять таємну інформацію та приватні дані учасників справи. Факт проникнення має небезпеку витоку вказаних відомостей.

Принагідно повідомляємо, що подібне негласне втручання в діяльність судді , посягає на незалежність конкретного представника Феміди й на самостійність судової влади в цілому!

 

Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду


26 квітня 2018, 11:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті прокуратура домоглась скасування рішення суду першої інстанції

Прикордонники Мукачівського загону виявили нелегальний автомобіль "КІА"

Закарпатські правоохоронці розкрили крадіжку мобільного телефону

Патрульні Хустщини зупинили нетверезого водія

П’яний водій тікав від поліції на Перечинщині

їїїїїїїї...

Кум
26 квітня 2018, 12:31

*НАБУ береться із хабарниками. СБУ ходить за ними знімаючи жучки. Гарна боротьба із корупцією!

Прокоментуй новину