Рубрика: Суспільство

12 квітня

На Львівській магістралі розпочався місячник соціальної промоції правил безпеки громадян на залізничному транспорті

foto

У зв’язку зі значною кількістю випадків травмування сторонніх осіб на об’єктах інфраструктури, у тому числі дітей та підлітків, із метою підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо безпеки громадян на залізничному транспорті, на Львівській магістралі оголошено місячник з профілактики невиробничого травматизму.

У рамках акції, що стартувала 10 квітня цього року і триватиме до другої декади травня, залізничники розпочали інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо запобігання невиробничому травматизму на транспорті серед населення семи областей Західної України, які територіально об’єднує Львівська залізниця. Особливу увагу працівники магістралі приділятимуть бесідам та практичним заняттям із учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів. Першочергово залізничники планують завітати з лекціями про правила безпеки громадян на залізничному транспорті у заклади, що розташовані поблизу об’єктів інфраструктури. Загалом фахівці з охорони праці Львівської залізниці, керівники служб і підрозділів та інші уповноважені працівники магістралі планують відвідати понад 500 загальноосвітніх шкіл у всіх регіонах Львівської магістралі.

Із метою максимальної ефективності заходів із профілактики невиробничого травматизму, широкого інформування населення про правила безпеки на об’єктах інфраструктури залізничники запрошують до співпраці засоби масової інформації, активістів та громадські організації.

Поряд із тим, залізничники подбали про регулярне нагадування пасажирам про правила безпеки на об’єктах інфраструктури через гучномовний зв’язок у поїздах, на вокзалах та станціях, своєчасне і чітке надання громадянам інформації про прибуття, прямування, відправлення поїздів та маневрову роботу на станційних коліях. У рамках місячника відбуваються позапланові перевірки стану утримання та освітлення пасажирських платформ, переїздів, пішохідних і службових переходів, а також роботу загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації.

Керівництво та працівники дирекцій, служб і підрозділів спільно зі стрільцями воєнізованої охорони проводять рейди з виявлення порушників правил безпеки на території залізниці.

Довідково. Станом на 1 квітня 2018 року на території регіональної філії «Львівська залізниця» зазнало травм 23 особи, із них 14 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих 3 дітей віком до 16 років, з них 1 дитина загинула.

Загалом по Укрзалізниці з початку року (станом на 01.04.2018 р.) травмовано 131 сторонню особу, із них 72 – смертельно. Серед травмованих 6 дітей віком до 16 років, з них 2 дітей зазнали смертельних травм.

Аналіз рівня невиробничого травматизму на залізничному транспорті свідчить про те, що абсолютна більшість випадків стали наслідком порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Найчастіше це – перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по коліях, ускладнює ситуацію використання сучасних ґаджетів, а також перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.


12 квітня 2018, 16:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кількість отримувачів субсидій в Закарпатській області скоротилася у два рази

У Мукачеві батьківського піклування позбавили одразу 10 дітей з однієї сім'ї

Україна потрапила в рейтинг країн зі швидким скороченням робочої сили

На кордонах з ЄС знову збираються черги

Казкова зима на Закарпатті (фотофакт)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину