Рубрика: Культура

05 квітня

Дев’яті «Зоряні війни»: з’явилися сюжетні подробиці

foto

Персонажі Джона Боєги та Дейзі Рідлі знову діятимуть разом у дев’ятому епізоді «Зоряних воєн», незважаючи на те, що у восьмому були розділені

У сьомому епізоді «Пробудження сили», де герої Фінн і Рей з’явилися вперше в далекій-далекій Галактиці, вони майже весь екранний час провели разом. Але сценаристи «Останніх джедаїв» розділили тандем, що його так вподобали фанати: персонаж Боєги порозумівся із дівчиною-техніком з Опору на ім’я Роуз, а героїня Рідлі весь фільм розбиралася то із Люком Скайвокером, то з Кайло Реном, то – у самій собі.

Для тих, кого розчарував розділення улюблених героїв, – гарна новина. За словами Боєги, у дев’ятому епізоді Фінн і Рей возз’єднаються в кадрі. «Я ще не читав сценарій, але Дейзі скинула мені повідомлення зі словами: «О, чорт забирай, я тільки-но почула від Джей Джея (Абрамса – Ред.), що ми знову будемо разом». І я дуже схвильований тим, що Фін і Рей знову в тандемі», – сказав Боєга на конвенті AwesomeCon минулими вихідними.

Також актор повторив те, що вже казав раніше: «Думаю, що в останній главі буде тотальна війна між Опором і Верховним порядком, тож ми маємо бути готові».

Для зйомок заключного епізоду нової трилогії в режисерське крісло повернувся Джей Джей Абрамс. Зйомки мають стартувати цьогоріч. Прем’єру дев’ятого епізоду «Зоряних воєн» заплановано на 20 грудня 2019 року, пише zik


05 квітня 2018, 14:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Юний закарпатець здобув гран-прі на Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни»

Розпочалося ювілейне концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи

«БЛІЦ» приїхав зі Львова з нагородами!

Будинок управління Бережського комітату розкриває свої таємниці

У Мукачеві пройшов перший фестивальний день мистецького проекту «MARTIN-MUSIC-FEST»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину