Рубрика: Економіка

04 квітня

У Мукачеві розпочато прийом заявок на фінансування з громадського бюджету-2019

foto

В Мукачеві почався прийом заявок бюджету громадських ініціатив для проектів, які будуть реалізовані у 2019 році

Прийом триватиме до кінця квітня. За ініціативи міського голови Андрія Балоги бюджет проекту громадських ініціатив збільшено до чотирьох мільйонів.

Зареєструвати  заявку можна в електронному вигляді на сайті https://initiativ.e-dem.in.ua/mukachevo або в паперовому вигляді через ЦНАП. До заявки додайте візуалізацію вашого проекту, фото, креслення тощо.

 

 Автор проекту може бути представник територіальної громади міста Мукачева, який в підготував та подав проект для фінансування з громадського бюджету та на момент подання проекту досяг 14-річного віку.  Ви можете подавати малі проекти з бюджетом від 100 000 до 300 000 грн та великі проекти з бюджетом від 300 001 до 800 000 грн.  Для малих проектів, щоби вони були прийняті до розгляду необхідно  - 25 голосів, для великих – 50 голосів, - повідомляє перший заступник міського голови Ростислав Федів.

Проголосувати можна з комп'ютера, реєструючись за допомогою: банківських карток, обравши метод BankID;  електронного цифрового підпису  ЄЦП;  Картки Мукачівця;  звернутися до ЦНАП і заповнити паперову анкету. Проект повинен бути реалізований не більше ніж за 12 місяців: з 1 січня по 31 грудня 2019 року.

Мукачівська міськрада


04 квітня 2018, 11:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні

У Кабміні розповіли субсидіантам, як отримати "живі" гроші за зекономлений газ

Звітність з ЄСВ за новими формами: коли потрібно подавати?

Закарпатці за півроку витратили 18 мільйонів доларів на нові авто

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/долар

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину