Рубрика: Суспільство

03 квітня

В Малайзії за "фейкові новини" передбачили до 6 років позбавлення волі

foto

І штраф до 123 тисяч доларів

В Малайзії схвалили закон, який передбачає до шести років тюрми за розповсюдження неправдивої інформації. Про це повідомляє "Голос Америки".

Так, уряд прем’єр-міністра Наджіба Разака заручився більшістю парламенту для схвалення законопроекту проти фіктивних новин, який передбачає штраф до 123 тисяч доларів і позбавлення волі на строк до шести років. У першому проекті закону пропонували строк покарання до 10 років ув’язнення. Як зазначається, закон не порушує права на свободу слова і всі справи розглядатимуться шляхом незалежного судового процесу.

"Цей закон має на меті захист громадськості від розповсюдження фальшивих новин, зберігаючи водночас свободу слова згідно з Конституцією Малайзії", - заявила міністр офісу прем’єра Азаліна Отман Сейд.

Так, закон окреслює фейки як "новини, інформація і повідомлення, які повністю або частково вигадані" і включають статті, звукові та візуальні дані.

Відзначається також, що масове невдоволення почалося після публікації документів, що свідчать про отримання прем'єр-міністром Наджібом Разаком 700 млн дол на особисті рахунки з державного фонду 1MDB. 


03 квітня 2018, 12:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українець позбувся 25 000 євро на митниці (ФОТО)

В Ужгороді починає працювати найдовший автобусний маршрут

У поліції розповіли деталі самогубства 35-річної закарпатки

Більше 21 тисячі закарпатських школярів уже отримали ID- карту

На Закарпатті проводяться рейдові перевірки на дорогах

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину