Рубрика: Кримінал

23 березня

Закарпатка намагалась навести порчу на працівників Міжгірського районного суду

foto

Сіль і мак як спосіб магічного впливу на суд

22.03.2018 року   біля  10  год. на 2-му поверсі в приміщення Міжгірського районного суду  Закарпатської  області на підлозі виявлено  нетипове для офісного приміщення   сміття: мак і сіль.

Відеозапис камери спостереження  зафіксував   нестандартну (дивну)  поведінку  одного з відвідувачів суду, яка полягала в наступному: особа  жіночої  статі,  вийшовши з   вбиральні (туалету),  де ймовірно підготувалась до «акції», посіяла    вхід   перед кабінетом і приймальнею одного з суддів незрозумілу речовину, яка при реальному огляді виявилась  маком  і сіллю. «Добродійка»   намагалась  робити     це непомітно,  очевидно  усвідомлюючи, що  ці  дії   можуть   бути  зафіксовані. 

За народним  повір’ям,  заговори   на  мак   роблять  з  метою   завоювання прихильності   особи або з метою «приспати» її пильність і спонукати на   вчинення   певних дій.

З наведеної події, можна припустити , що в своїх бажаннях вплинути на суд  учасники  процесу  чи їх  рідні можуть застосовувати і такі «оригінальні» способи,  які полягають у залученні  надприродніх  сил,  ворожіння та  магії…

Нагадуємо, що  ст. 376 ч. 1    Кримінального   кодексу України  передбачено  кримінальну відповідальність  за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.  Окрім  цього,  ст. 185 -3  ч. 1  КУпАП   передбачено   і    адміністративну відповідальність, зокрема за вчинення  будь-яких  дій,  які свідчать  про явну  неповагу   до  суду  або  встановлених   у суді правил. За  такі  дії суд  може  накласти  стягнення  у виді    штрафу  в сумі  850 – 2550 грн.

Чи є чинний  закон  сьогодні   перешкодою  для таких  осіб  або їх дій, і чи потребують суди захисту у  протистоянні “Магія VS Феміда: хто сильніший?”

           

Прес-служба суду


23 березня 2018, 10:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Виноградівщині взято під варту розповсюджувача канабісу

Судитимуть адміністратора грального закладу у Мукачеві

Поліція Мукачева розкрила два майнові злочини (фото)

У Сваляві правоохоронці розшукали злочинця

В Ужгороді водій здійснив наїзд на дитину і втік з місця ДТП

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину