Рубрика: Суспільство

22 березня

Рівень злочинності в Україні вищий, ніж в 90-х - УБОЗ

foto

 В УБОЗ стверджують, що злочинність перестала бути "вишуканою". Злочинці стали більш примітивними та воліють займатися бандитизмом. Злочинність в Україні скотилася до рівня бандитизму, але боротися з нею все одно нікому.

 

Про це в ефірі однієї з українських радіостанцій заявив начальник Управління кримінальної розвідки УБОЗ Валерій Кур, повідомляє УНН.

За його словами, сьогодні рівень організованої злочинності в країні "піднявся до такої міри високо, що він перевершив 90-ті".

Також, Кур зазначив, що впоратися з нею нікому, оскільки реальних професіоналів в правоохоронних органах залишилося дуже мало.

"Їх (професіоналів, - ред.) дуже мало і вони ледве-ледве справляються. Я думаю, що нікому робити, жодної реформи немає. Нікому справлятися з боротьбою зі злочинністю. А вона спрощується. До примітивізму. Сьогодні не класифікується вона, не перетворюється в дуже вишукану, складну, вона спрощується. Бандитизм. Найпростіший. Є дві людини, є зброя. Все, можна йти грабувати що завгодно. Населення за двадцять доларів. Або якийсь банк за тисячу доларів", - сказав він.

Джерело:  Корреспондент.net


22 березня 2018, 16:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У центрі Мукачева впало старе дерево

2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину