Рубрика: Суспільство

14 березня

Сьогодні розпочнеться потужна магнітна буря

foto

Як уникнути негативного впливу

У березні 2018 року жителів планети чекає потужна магнітна буря, яка дасть про себе знати починаючи з 14 числа. Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, повідомляють Українські Новини.

Невеликі заворушення магнітосфери розпочнуться 14 березня і триватимуть до 17 числа. Перша потужна магнітна буря відбудеться 18, а друга – 22 березня. Також очікується магнітна буря і 26 березня.

Однак їм наразі присвоєно клас G1, тобто найнижчий за п'ятибальною шкалою інтенсивності магнітних бур. Незважаючи на те, що магнітні бурі будуть не такими небезпечними, вони можуть призвести до невеликих збоїв у роботах енергетичних систем і змін пташиних маршрутів.

Серйозних наслідків бурі не повинні принести. У період магнітних коливань найсильніше страждають метеозалежні люди, а також ті, хто має захворювання серцево-судинної системи та ВСД.

 

Ця група людей може почати відчувати сильний головний біль, тахікардію, запаморочення, перепади тиску і багато інших хворобливих симптомів. Таким людям варто скасувати будь-які фізичні навантаження в несприятливий для здоров'я період.

Варто відзначити, що навіть легкі стреси в період магнітних бур можуть нашкодити організму досить сильно, тому важливо уникати будь-яких конфліктів, переживань і негативних емоцій.

Відмовитися від шкідливих звичок хоча б на період магнітних коливань необхідно, адже вони можуть погіршити стан метеозалежних людей.


14 березня 2018, 15:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З початку року чисельність населення в Закарпатській області скоротилася на 952 особи

Протягом дня у Чопі буде відключене водопостачання

Ряди оперативно-рятувальної служби Закарпаття поповнили 13 молодих лейтенантів

Нідерландський канал зніме фільм про Карпати (відео)

На Закарпатті не вистачає поліцейських

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину