Рубрика: Суспільство

10 лютого

Як виглядає нині славетний ресторан "Фазан" у Берегові (ФОТО)

foto

Ресторан "Фазан" на вулиці Виноградній у Берегові був збудований наприкінці 1960-х років. Він одразу набув великої популярності, і через те, що в ті часи ресторанів та кав'ярень в місті було значно менше, ніж тепер, і через свої заслуги.

Це був "просунутий" та стильний заклад, в оздобленні якого були поєднані сучасні на той момент архітектурні рішення із стилізаціями під старину. Особливістю закладу були його підземні приміщення, які, вочевидь, були перероблені під зали із столиками зі старовинних винних підвалів, якими славиться вулиця Виноградна (вік численних пивниць тут датується століттями).

В кращі часи в "Фазані" була і жива музика, і навіть виступи найнятих професійних танцюристів. На жаль, історія закладу припинилася на самому початку 2000-х. Підвальні приміщення і навіть вбиральні почало затоплювати ґрунтовими водами, до того ж, наклалися й економічні обставини, зросла конкуренція тощо - і в результаті заклад був закритий. Дещо згодом нові власники "Фазану" вирішили суттєво реконструювати його та надбудували над колись компактною будівлею величезних обсягів споруду в альпійському стилі.

Вочевидь, розраховували влаштувати в ній ще й чималий готель.

Однак на першій стадії реконструкція й завершилася, і тепер недобудова вже з десяток років стоїть в тому самому вигляді, в якому зупинилися масштабні роботи. За чутками, власники вирішили продати її, причому в докризовий час називалася сума в півмільйона доларів, за яку вони згодні були розстатися із "Фазаном". Наразі ж, знов таки, за чутками, ціна скоротилася до чверті мільйона, але й на таку суму інвестора в новий рекреаційний проект не знаходиться - адже навіть на погляд нефахівця, аби довести будівлю до кондиції, знадобиться ще як мінімум така ж сума, як за придбання. 

Наразі входи в ресторан закриті, зовні він виглядає велично й похмуро.
 
 

А як виглядає померлий "Фазан" зсередини, ми дізналися, надибавши "сталкерський" фотозвіт в блозі "In Carpathian" в соцмережі "Живий Журнал". 
 


Будемо сподіватись, що колись таки легендарний "Фазан" оживе і стане одною з перлин туристичного Берегова. 
 

10 лютого 2018, 11:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Набережні Ужа знову вкрив небезпечний борщівник (фотофакт)

Рекордне число британців отримали громадянство ФРН 2017 року

В Ужгороді на перехожих чатує небезпека (фото)

У Апшиці порушник сіткою виловив червонокнижну рибу (фото)

Місце для фотосесій: під Мукачевом зацвіло поле маку (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину