Рубрика: Суспільство

01 лютого

Уряд Чехії вдвічі збільшив квоту для працівників з України

foto

До 19,600 людей в рік

Чеський уряд погодився вдвічі збільшити квоти на прийом працівників з України: до 19,600 людей в рік. Це зробили, щоб допомогти місцевим фірмам, які заявляють про дефіцит робочої сили, повідомив на своїй сторінці у Twitter міністр закордонних справ Чехії Мартін Стропніцький.

«За пропозицією МЗС Чехії уряд сьогодні вирішив збільшити видачу дозволів на роботу для працівників з України з 9 600 до 19 600 на рік», - написав він, зазначивши, ще це реакція уряду на проблеми роботодавців щодо браку робочої сили.

За його словами, план уряду буде також застосовуватися для працівників з Монголії та Філіппін. Як пише DW, щомісяця Чехія буде видавати громадянам України до 800 додаткових робочих віз, а процедура видачі таких віз прискориться і спроститься.

Між тим, агентство Reuters зазначає, що рішення про збільшення квоти українським заробітчанам на доступ до чеського ринку праці в минулому році контрастує з відмовою Чехії приймати біженців, переважно з мусульманських країн, за квотами ЄС.

Багато чехів вважають мусульманських біженців загрозою безпеці. У Чехії офіційно зареєстровані 117 тис. українців - найбільша іноземна спільнота у країні. Українці також найчастіше серед іноземців незаконно перебувають у країні.

Джерело: zaxid.net


01 лютого 2018, 9:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Водій вантажівки не зміг пояснити походження деревини, яку перевозив

Понад дві тисячі ужгородських випускників зареєструвалися для складання ЗНО з української мови і літератури

Громадянин Туреччини незаконно перетнув українсько-словацький кордон

Набережні Ужа знову вкрив небезпечний борщівник (фотофакт)

Рекордне число британців отримали громадянство ФРН 2017 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину