Рубрика: Політика

29 січня

Понад 90% представників бізнесу зустрічалися з корупцією у 2017 році, - опитування

foto

36% опитуваних вважають, що за останній рік в Україні зменшився рівень корупції

 

Понад 90% представників бізнес-спільноти в Україні стикалися з корупцією під час своєї діяльності у 2017 році. Про це сьогодні під час презентації щорічного опитування щодо сприйняття рівня корупції в Україні повідомив голова робочої групи з питань протидії корупції Американської торговельної палати в Україні Ігор Світлик, передає кореспондент РБК-Україна

"Чи ви зустрічалися з корупцією в Україні - ми повернулися до показника 2014 року, коли 91% опитуваних відповів "так, я зіштовхувався з корупцією в Україні", - заявив Світлик.

За його словами, 36% опитуваних вважають, що за останній рік в Україні зменшився рівень корупції. Минулого року зниження рівня корупції відзначили 47% респондентів. 

Згідно з результатами опитування, 71% його учасників вважають найбільш корумпованими державними органами суди. 54% респондентів також віднесли до найкорумпованіших податкові і митні органи, 34% - місцеві органи влади. 

У щорічному опитуванні Американської торговельної палати щодо сприйняття рівня корупції в Україні взяли участь 184 респонденти, 80% з яких є представниками міжнародних компаній. 


29 січня 2018, 12:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Через Закарпатську митницю намагались перемістити «тютюнові меблі» (фото)

Іво Бобул буде балотуватися в президенти

Понад мільйон — на компліменти для Гройсмана

На Рахівщині зросла кількість хворих на кір

Македонія заявила, що узгодила із Грецією назву своєї держави

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину