Рубрика: Анонси

11 січня

З 12 по 14 січня в Ужгороді пройде фестиваль-конкурс колядницьких колективів

foto

На свято очікують представників усіх районів області, лунатимуть колядки не тільки українською та її закарпатськими говірками, а й румунською та угорською мовами і, звісно, буде безліч колоритних костюмів та показ оригінальних автентичних вертепних дійств.

Роками закарпатці і туристи раділи яскравому, веселому і самобутньому дійству – обласному фестивалю-конкурсу колядницьких колективів, пише uzhgorod.in

Він щорічно у січні проводився у Закарпатському музеї народної архітектури і побуту та ставав справжнім незабутнім святом.

«У цьому році Коляди у старому селі будуть , але у дещо видозміненому вигляді. Їх включили у фестиваль «Василля», який проходитиме з 12 по 14 січня. Коляди будуть розпочинатись о 10.00 на площі Театральній, де буде сцена та виступи колядницьких гуртів. Всі колядницькі гурти, які відколядували по програмі на сцені на площі, відразу піднімаються у музей і там презентують свої колядницькі традиції та народну кухню. Як і було завжди – це буде представлення кожного району у «своїй» хаті в скансені. А от загальної сцени у музеї не буде. Колядники будуть по хатах зустрічати гостей і колядувати, буде ярмарок народних майстрів, окреме місце для фотографування, тощо. Запрошуємо!».  - каже директор музею Василь Коцан.

 


11 січня 2018, 16:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У національному парку «Синевир» відбудеться пленер у дикій природі

В Ужгороді у п’ятницю розпочнеться ярмарок

На Міжгірщині змагатимуться парапланеристи

В Мукачеві 30 червня стартуватиме велогонка «Три замки Закарпаття»

В Ужгороді відбудуться змагання з мотоциклетного спорту

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину