Рубрика: Політика

19 грудня

Водозабірні споруди питної води в м. Мукачево досі закриті

foto

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 14:00 19 грудня 2017 року

1. Гідрологічна ситуація та прогноз.

По області встановилась прохолодна, без істотних опадів погода, нічні температури знижувались до -2-7°С морозу, на високогір”ї – 8-13°С морозу.

На річках області відбуваються зниження рівнів води (на Тисі в смт.Вилок за добу відбулось зниження на – 307 см). В нижніх течіях Латориці та Боржави утримується високий шар води на заплаві.

Протягом доби по області передбачається хмарна з проясненнями, без істотних опадів погода. На річках будуть відбуватись зниження рівнів води.

На р.Тиса – м.Чоп протягом 19 грудня відбудеться добігання паводкової хвилі з верхів”їв з підвищенням рівня води ще на +30+50см.

За прогнозом очікуваний 19 грудня максимальний рівень на р.Тиса в м.Чоп  досягне відміток 1160 – 1210 см по рейці поста що перевищить ІІ ступінь захисту – вода на заплаві в межах міждамбового простору.

2. Інформація про підтоплення

Переливи паводкових вод через основні автодороги області припинився, проїзд автотранспорту вільний, окрім ділянок заплавних частин місцевих доріг Тисянка-М.Геєвці Ужгородського району та Квасово-Добросілля Берегівського району.

Залишаються закритими водозабірні споруди питної води в м. Мукачево (ММКП «Мукачівводоканал»).

3. Дії водогосподарських організації

Працівники водогосподарських організації Закарпатської області продовжують працювати в посиленому режимі щодо пропуску грудневого паводку.

Продовжують роботи по перекачуванню паводкового стоку 21 стаціонарна насосна станція Латорицької та Берегівської осушних систем та відкачування місцевого стоку пересувною насосною станцією в с. Квасово Берегівського району.
Всього у період грудневого паводку працювало 22 стаціонарні та 3 пересувні насосні станції, які перекачали понад 21 млн.м3 паводкового та місцевого стоку.

За водозахисними дамбами р.Латориця в районі м.Чоп, що перезволожені та перебувають під значним навантаженням історично високих рівнів паводку, спеціалістами  Ужгородського МУВГ встановлено спостереження на предмет фільтрації та зсувів.

Також спеціалістами Мукачівського МУВГ встановлено спостереження за греблями водосховищ осушної системи Чорний Мочар, що також перебувають під значним навантаженням заакумульованих в них біля 20 млн.м3  паводкових вод

Поступово після спаду рівнів міжрайонними управліннями водного господарства розпочато обстеження технічного стану гідротехнічних споруд після потужного на них навантаження під час трьох хвиль останніх паводків першої половини грудня 2017, складаються дефектні акти.

По мірі надходження інформації, ситуація на території області буде уточнюватися.

БУВР Тиса


19 грудня 2017, 16:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Голова МВФ заявила, що через дії Трампа світовий ВВП може зменшитися на 0,5%

П’яний провідник потяга "Київ-Ужгород" з матюками чіплявся до пасажирів

Польща відмовилася від будівництва паркану між Україною і Білоруссю

У горах в Грузії знайшли двох українських туристів, але погода заважає врятувати їх

Погода на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину