Рубрика: Суспільство

17 грудня

В Ужгороді відбувся тренінг з проблем протидії етнічній дискримінації та антисемітизму

foto

16 грудня в Ужгороді відбувсяперший тренінг в рамках проекту «Боротьба з етнічною дискримінацією та антисемітизмом в Закарпатті» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Під орудою тренерів педагоги та студентипрацювали в руслі апробації комунікативних вправ під символічною назвою «Пізнання змінює сприйняття». Тренери представили та змоделювали різні сценарії в темах «Факт чи стереотип? Практична метода диспуту для шкільної та студентської молоді», «Закарпаття різдвяно-новорічне: традиції єднають. Постановка й хід години спілкування в молодіжному середовищі», «Поліетнічність Закарпаття провокує дискримінацію? Сценарне планування молодіжної дискусії (дебати)», «Толерантне спілкування в поліетнічному середовищі: орієнтування, поведінка та актуалізація пізнання».
Практична частина пройшла у жвавій дискусії та обговоренні. Цільова група розглянула ситуації, подані тренерами й намагалися знайти вирішення уявних проблеми, використовуючи подані у роздатковому матеріалі варіанти. Команди вдало змогли прийти до цікавих рішень, аргументувати та підтвердити свої позиції та думки щодо заявлених тез.
Приємним сюрпризом для учасників стала презентація тематичного диску з різдвяно-новорічними музичними композиціями різних жанрів. Усього на диску представлено 81 мелодію на мовах різних народів.
Цим заходом ГО Агенція досліджень регіонального соціуму «Карпатія» завершила насичений рік й подальшу співпрацю продовжить уже у січні наступного року.

Маріан Токар, голова ГО «Агенція досліджень «Карпатія» 


17 грудня 2017, 19:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У центрі Мукачева впало старе дерево

2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину