Рубрика: Суспільство

12 грудня

«Укрпошта» розкритикувала закон про обмеження на кількість безмитних посилок

foto

Там також вказали, що досі не визначені механізми стягування мита з четвертої та наступних посилок

Керівник державного оператора поштового зв’язку «Укрпошта» Ігор Смілянський негативно висловився про обмеження на кількість посилок, які українцям буде дозволено отримувати без сплати митного збору, назвавши такі законодавчі зміни «неефективними та затратними для держави і “Укрпошти”». «Боротьба з контрабандою – дуже важливе завдання для держави.

“Укрпошта” повністю підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Проте обраний інструмент навряд чи принесе результат: стягувати мито з посилок із Китаю, де середній чек за статистикою менше $10, вийде дорожче для держави», – процитувала слова Смілянського прес-служба «Укрпошти». Зокрема, в компанії прогнозують, що нові надходження до бюджету будуть меншими за витрати держави на адміністрування.

«Досвід країн, які пішли шляхом зменшення розміру безмитного ліміту, демонструє тенденцію зменшення доходів до державного бюджету. Так, після скорочення безмитного ліміту з $200 до 22 євро у Білорусі, згідно даних регіональних митних служб, відбулось зменшення обсягів імпортних «дрібних пакетів» з планових 24 млн шт. до фактичних 12 млн шт. Крім того, на цьому фоні у Білорусі спостерігається активізація «сірих» перевізників, що доставляють імпортні відправлення нелегальними каналами через Росію», – наголосили в «Укрпошті».

Крім того, в компанії звернули увагу на велику кількість механізмів обходу цих обмежень. Зокрема, замовлення можна оформити на близьких, чи скористатися за відповідну плату послугами юридичних осіб, на яких обмеження не розповсюджується.

При цьому «Укрпошта» вказала на те, що ті, хто обходив податкове законодавство, зможуть і надалі це робити. «Достатньо подивитися на великих імпортерів, які працюють як сотні або тисячі ФОПів», – наголосили в «Укрпошті».

Там також вказали, що досі не визначені механізми стягування мита з четвертої та наступних посилок. Поштовий оператор нагадав, що учасники ринку і Європейська бізнес асоціація розкритикували законопроект.

Джерело: ZAXID.NET


12 грудня 2017, 15:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Патрульні Закарпаття зупинили 2 нетверезих водіїв

На Закарпатті пройшла Регата на Тисі (ФОТО)

Обсяг призначених субсидій в Україні зменшився на 75%

Неймовірна краса закарпатських гір. Мармароси

На закарпатському кордоні затримали нелегалів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину