Рубрика: Суспільство

07 грудня

На Закарпатті вчителям вже третій місяць забувають виплатити зарплату

foto

Але ж ви продовжуйте працювати. Якось там розберемося...

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі-педагоги із Закарпатської школи, яким забувають виплатити зарплату. 

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Звертаються до Вас обслуговуючий персонал школи с.Ракош, Хустського р-ну, Закарпатьської обл.! Наша проблема в тому, що вже третій місяць ми не отримуємо заробітню плату, та не лише ми, а всі техпрацівники району.

В нас складається таке враження, що про нас зовсім забули, і ніхто не вирішує цю проблему, всі мовчать і кажуть чекати.

Та скільки можна чекати? Хіба в нас нема сімей, яких потрібно годувати та одягати, хіба нам не приходять рахунки за комунальні послуги?

Скажіть, будь ласка, за що нам жити? Як так можна з людьми? Обіцяють підвищення зарплат, а не можуть виплатити навіть ці мізерні кошти. Ще трішки, і наш терпець урвется і ми підемо страйкувати бо так з людьми не можна!

Таке враження, що наше “вельмишановне панство” хоче, щоб ми всі втікали з України за кордон, бо умов для проживання та життя в нас не має. І ми ще після цього маємо бути патріотами нашої країни? Будемо дуже вдячні за відповідь! Надіємось хоч на якусь реакцію, може ще не перевелись люди, в яких є хоч крапелька добра в душі та серці!”, – написали вони.


07 грудня 2017, 13:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

Здійснено монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

У системи оформлення біометричних паспортів стався збій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину