Рубрика: Суспільство

05 грудня

Майже 30% українців стверджують, що вони сортують сміття

foto

Українці готові до сортування сміття, але не бачать спеціальних контейнерів.

Абсолютна більшість громадян України (88%) вважає проблему поводження з відходами важливою, причому майже половина опитаних (49%) оцінили цю проблему як надзвичайно важливу, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та КМІС.

При цьому майже половина респондентів (49%) вказали, що вони не знають, що відбувається зі сміттям після того, як воно потрапляє до смітника.

Більшість опитаних (69%) не проводять сортування відходів під час своєї повсякденної життєдіяльності, тоді як здійснюють таке сортування лише 29%. При цьому 66% опитаних вказали, що вони не сортують відходу тому, що немає спеціальних контейнерів, і 86% з тих, хто нині не проводить сортування, готові це робити у випадку забезпечення відповідних умов. Причому близько половини (49%) з даної групи заявили про готовність до здійснення "глибокого" сортування (на 3-4 різні фракції); на менше сортування (2 частини) згодні 29% опитаних, а ще 18% ще не визначилися в цьому питанні.

Дослідження проводилося фондом "Демократичні ініціативи" та Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року на замовлення ГО "Екологія – Право – Людина". Польовий етап тривав з 25 жовтня по 5 листопада 2017 року у 87 населених пунктах по всій Україні окрім окупованих територій. В результаті польового етапу було зібрано 1614 анкет


05 грудня 2017, 12:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті стались 2 аварії

Спалах кору на Рахівщині: кількість хворих школярів зросла

До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину