Рубрика: Надзвичайне

05 грудня

Через негоду на Закарпатті стався масштабний деревопад

foto

На дороги

Упродовж 04.12 та 05.12.2017 року, у зв’язку з погіршенням погодних умов, на території області відбулося падіння дерев на проїжджі частини доріг, а саме:

- о 08:25 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Стричава, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

-  о 08:55 - падіння дерева на проїжджу частину, за адресою: м. Ужгород, об’їзна дорога. Залучалося  відділення АРЗ СП в складі 4 чол.

- о 09:25 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Ужгородський район, поблизу с.Камяниця. Залучалося відділення ДПРЧ-15 в складі 4 чол.

- о 10:25 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Кострино, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 12:05 - падіння дерева на проїжджу частину між м.Перечин та с.Зарічево, Перечинського району. Залучалося відділення ДПРЧ-1 в складі 4 чол.

- о 12:20 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль, б/н. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

-   о 12:35 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: м.Ужгород, вул. Декабристів. Залучалося відділення АРЗ СП в складі 4 чол.

- о 15:55 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 20:07 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Чорноголова. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 20:47 - падіння дерева на проїжджу частину траси за адресою: Мукачівський район, смт Кольчино, траса Київ-Чоп. Залучалося відділення ДПРЧ-18 в складі 4 чол.

- о 22:54 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 00:14 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. М.Березний, вул. Ублянська. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 00:50 - падіння дерева на проїжджу частину за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль. Залучалося відділення ДПРЧ-2 в складі 4 чол.

- о 01:14 - падіння 3-х дерев на проїжджу частину за адресою: м.Ужгород, об’їзна дорога. Залучалося відділення АРЗ СП в складі 4 чол.


05 грудня 2017, 10:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На трасі Київ-Чоп зіткнулися легковик та вантажівка

На Міжгірщині на автошлях впало дерево. Через негоду

На Міжгірщині виявили мінометну міну часів Другої світової війни

В Карпатах травмувалася туристка

На Берегівщині легковик врізався в стовп (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину