Рубрика: Суспільство

14 листопада

Коли оперативність вражає

foto

Виявляється, освоїти 2,5 мільйони гривень можна і за три дні

Мова йде про освоєння українською стороною грантових коштів в рамках так званого «Норвежського проекту».

Даний проект передбачає облаштування зони відпочинку в с.Стужиця та будівництво чотирьох типових туристичних павільйонів на земельних ділянках Ужанського національного природного парку з метою покращення туристичної інфраструктури регіону.

Реалізація даного проекту відбувається при співфінансуванні уряду Словацької республіки. А з умовами самого проекту можна ознайомитися за посиланням: sopsr.sk/norsky-projekt.

В рамках реалізації проекту Ужанським нацпарком було проведено два тендери на виконання робіт вартістю 1 млн.107 тис. грн. та 1 млн. 496 тис. грн. відповідно. В обох випадках переможцем тендеру став приватний підприємець, з яким було укладено два договори 27 квітня 2017 року (договір №19 та договір №20).

Обидва договори діють тридні — до 30 квітня 2017 року. Більше того, всі передбачені ними роботи також повинні бути закінчені до кінця квітня. Тобто, відповідно до договорів будівельні роботи на чотирьох майданчиках загальною вартістю понад 2,5 млн. грн. повинні були бути реалізовані протягом трьох (!) днів. Більше того, згідно з інформацією з ДФС України приватний підприємець, який переміг у тендерах, не має найманої робочої сили.
Однак, це не стало перешкодою для підрядника. Вже до 29 квітня 2017 року керівництво Парку в особі в.о. директора Юрія Павлея підписує акти виконаних робіт згідно договорів. Більше того, на момент написання цих рядків, близько 90 відсотків від загальної суми коштів по проекту переведено приватному підприємцю Стадницькому Т.І.

Навіть, якщо уявити собі, що одночасно працювали чотири бригади, об’єм робіт передбачений техдокументацією проекту є непідйомним в таких термінах. Це стає зрозумілим будь-кому після ознайомлення з технічною документацією (Додаток 2-ТД)

Виникає логічне запитання: на скільки законними є дії керівництва Ужанського національного парку?
Відповідь на нього вже буде давати Управління СБУ в Закарпатській області. Як стало відомо, саме слідчим відділом цього правоохоронного органу відкрито кримінальне провадження щодо перевірки вищенаведених фактів.

Джерело: ВГО Журналісти проти корупції


14 листопада 2017, 19:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З початку року чисельність населення в Закарпатській області скоротилася на 952 особи

Протягом дня у Чопі буде відключене водопостачання

Ряди оперативно-рятувальної служби Закарпаття поповнили 13 молодих лейтенантів

Нідерландський канал зніме фільм про Карпати (відео)

На Закарпатті не вистачає поліцейських

їїїїїїїї...

петро
15 листопада 2017, 14:58

Цього воловецького п...ра Бирковича вже давно треба посадили!!! Але, хто ж його посадить- вiн же од Гени Москаля!

Полі
15 листопада 2017, 16:11

А де суть шеколадні атошники:Харя, Федака? Ці їм з тих гроші штось перепало?

Віктор Ковач
15 листопада 2017, 16:59

А що вас дивує? Биркович все життя заносить кому треба. Москалю заносить, Стефанишину заносить,Гаврилюку заносить, Мохнику заносив, Курикіну заносив... Мене не здивує, якщо зараз не заносить Семераку.. .БАБЛО СЮДА,А ЛІС ЩЕ ВИРОСТЕ!!!

Ужок
15 листопада 2017, 17:20

Дрива рубать на паспорт, а люде топити не мавуть чим. Гнида воловецька!

Антон
15 листопада 2017, 17:27

Коли уже мiнiстр Семирак ся роздуплить? Цi вун в тэмi? Бо то лем дибiл буде терпiти Берковича, кiть тот не заносить?

Аватар
15 листопада 2017, 17:44

Гена, бери Бирковича і вали з області!!!!

СОЛЯК
15 листопада 2017, 18:04

КАЖУТЬ, ШО У БІРКИ СЕСТРА РОБИТ В АДМІНІСТРЦИЇ ПРЕЗЕДЕНТА... ТІПА ЙОГО КРИША

Лісоруб
15 листопада 2017, 18:54

http://pero.org.ua/rozsliduvannia/skandal-v-uzhanskomu-natsionalnomu-parku-pryrodozahysnyky-zvynuvachuyut-dyrektora-v-znyshhenni-lisu/

Юлиан Семенов
16 листопада 2017, 10:14

Как юрист я рекомендую написать заявление в правохранительные органы на Министерство экологии относительно Служебной халатности ст. 367 УК Украины. Ведь это не первый корупционный случай с руководством Парка, а Министерство делает вид, что ничего не происходит.

Прокоментуй новину