Рубрика: Економіка

10 листопада

В Україні значно скоротився збут свиней і реалізація свинини

foto

В АСУ зазначили, що з огляду на наявну ситуацію, очікування гравців ринку щодо подальшої зміни цін неодностайні

Цього року в Україні значно скоротився як збут свиней, так і реалізація свинини. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації свинарів України ( АСУ), передає УНН.

“Більшість заготівельників вже була вимушена скоротити обсяги тижневих замовлень на живець свиней забійних кондицій на 25-30% у зв’язку із дуже слабкою реалізацією. За їх оцінками збут свинини на разі не співставний ні з попередніми осінніми місяцями, ні з аналогічним періодом минулого року. При цьому м’ясопереробники зауважують, що послаблення цін закупівлі живця на 2-3 грн/кг не відобразиться на обсягах збуту. З одного боку, роздрібна торгівля реагує на здешевлення сировини із відставанням, з іншого — платоспроможний попит населення як сезонно, так і загалом знаходиться на невискому рівні”, — йдеться у повідомленні.

В АСУ зазначили, що з огляду на наявну ситуацію, очікування гравців ринку щодо подальшої зміни цін неодностайні. “Хоча більшість закупівельників з нетерпінням чекають здешевлення, проте є і ті, хто прогнозує стабілізацію цін до передноворічного підвищення у першій половині грудня. Проте, м’ясопереробники сходяться на думці, що до кінця року коливання закупівельних цін на свиней забійних кондицій будуть низькоамплітудними”, — зазначили в асоціації.


10 листопада 2017, 11:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівська електричка: Гіперлуп за 50 гривень

Дефіцит бюджету зріс до 20,5 млрд грн

Офіційний курс гривні - 26,21 грн/дол

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,12 грн/долар

Алкоголь в Україні може подорожчати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину