Рубрика: Суспільство

09 листопада

«Розмножуйтеся, як кролики, та збільшуйте чисельність населення», закликають у Польщі

foto

Польський уряд заохочує громадян розмножуватися, як кролики.

Міністерство охорони здоров’я Польщі, яка має один з найнижчих показників народжуваності у Європі, випустило коротке відео, яке рекламує кроликів за те, що вони можуть розмножуватися та давати багато нащадків, – інформує видання The Guardian.

Відео на YouTube показує, як кролики жують салат та моркву, а кролик-«оповідач» розкриває таємницю їхніх великих родин: вправи, здорова дієта та обмаль стресу.

Глядачам говорять: «Якщо ви хочете стати батьками, беріть приклад кроликів».

Це останній крок консервативного уряду країни, в якій проживає 38 млн людей, спрямований на боротьбу зі зменшенням кількості населення. Дані Європейського Союзу показують, що рівень народжуваності у Польщі становив 1,32 дітей на одну жінку у 2015 році. Лише Португалія мала нижчий показник народжуваності, хоча в Іспанії та Греції ці цифри були майже такими ж низькими, як у Польщі.

Міністерство охорони здоров’я повідомило у своїй заяві, що намагається заохотити поляків репродуктивного віку – від 18 до 45 років – вести здоровий спосіб життя, який покращить їхнє репродуктивне здоров’я.

У Міністерстві також заявили, що прагнуть підвищити обізнаність громадськості з цією проблемою таким чином, щоб «нікого не образити та не бути вульгарним».


09 листопада 2017, 16:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З мурів Ужгородського замку вкрали міні-скульптуру

На Закарпатті 10-річний хлопчик замкнувся в квартирі і не відчиняв матері

На Ужгородщині горів житловий будинок

На Тячівщині правоохоронці розшукали зниклого чоловіка

В Ужгороді ускладнено автомобільний рух. На вулиці Другетів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину