Рубрика: Бізнес

07 листопада

Вартість оренди квартир в будинках старого житлового фонду Ужгорода (ІНФОГРАФІКА)

foto

Більшість квартиронаймачів в Ужгороді вважають за краще орендувати одно- і двокімнатні квартири в нових житлових комплексах

При цьому всього 15-20% орендарів вибирають трикімнатне житло. Орендарі  цікавляться маленькими квартирами через високі тарифи на житлово-комунальні послуги. За даними агентств нерухомості, однокімнатні квартири орендарі вважають за краще знімати за 5000 грн, а двокімнатні - за 6000 грн.

Коли квартиронаймачі вибирають квартири для оренди, важливими вважаються вартість і район розташування будинку. «Спочатку орендарі звертають увагу на те, у скільки обійдеться їм оренда житлового об'єкта і де знаходиться будинок. За винятком цього, важливим для клієнтів залишається наявність об'єктів соціальної інфраструктури і транспортної мережі поруч з будинком. Квартира обов'язково повинна бути обладнана комплектами побутової техніки та меблів. При цьому в 80% випадків житло повинно містити мережу WI-FI», - розповіла ріелтор.

Середні ціни на оренду квартир в будинках старого житлового фонду Ужгорода
Зняти однокімнатну квартиру в центрі міста орендарі можуть за 3000-4000 грн.

Орендувати двокімнатне житло в багатоквартирних будинках старої забудови, розташованих в районах Ужгорода, наближених до центру, квартиронаймачі можуть за 3500-4000 грн.

Трикімнатні житлові об'єкти на околиці можна орендувати за таку ж суму. Але в центральній частині міста ціни інші - в середньому 5000-5500 грн в місяць.

За матеріалами: domik.ua


07 листопада 2017, 21:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Про характеристики вуличних фільончастих брам в Івано-Франківську розповідає brama-market.lviv.ua

Офіційний курс гривні на 23 травня

Мережа супермаркетів Tesco запрошує на роботу до Чехії

Чем отличаются роллеты от секционных ворот? завод-ворот.in.ua рассказывает какую модель лучше установить в Полтаве

Вартість квартир в Ужгороді у травні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину