Рубрика: Суспільство

25 жовтня

На зовнішніх кордонах Шенгенської зони діятиме нова система реєстрації в’їзду

foto

У середу, 25 жовтня, Європарламент проголосував за впровадження нової системи реєстрації в’їзду та виїзду на зовнішніх кордонах Шенгенської зони

Нова система дозволить мати інформацію про людей з-за меж ЄС, про їхній в’їзд, виїзд та відмову у в’їзді, реєстрації під час подорожі до та з ЄС. Система буде застосовуватися незалежно від того, чи потрібна їм віза. За відповідне рішення проголосували 477 євродепутатів, 139 були проти і 50 утрималися, передає Європейська правда.

У Європарламенті зазначили, що правила, що стосуються людей, які в’їжджають до Шенгенської зони, терміново потребують оновлення через проблеми безпеки, а також збільшення кількості мандрівників за останні роки.

Зміни дозволять посилити і прискорити перевірки на кордонах, оскільки нова електронна система замінить штампування паспортів.

Система зберігатиме дані про мандрівників, щоб полегшити швидкий перетин кордону, а також полегшити виявлення випадків використання фальшивих документів або відстеження людей, які затримуються в Шенгенській зоні довше передбачених 90 днів у 180-денному періоді.

Крім того, нова система також може допомогти ідентифікувати терористів, наголосили у Європарламенті.


25 жовтня 2017, 17:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Мукачівщині малолітні вандали понищили майно на кладовищі

За минулу добу на території Закарпаття стались 4 аварії

Раніше мережа вузькоколійних залізниць на Закарпатті складала понад 1000 км

Майже 1,5 млрд грн спрямували на соціальні потреби закарпатців

На трасі "Київ - Чоп" сталась аварія (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину