Рубрика: Суспільство

14 жовтня

Лише 7% українців не платять за послуги у державних лікарнях

foto

36% громадян оплачують перебування в лікарнях і візити до поліклінік

За медичні послуги в державних лікарнях не платять лише 7% українців, а 36% громадян оплачують перебування в лікарнях і візити до поліклінік.

Такі дані опитування про медичну реформу озвучив керівник відділу аналітики компанії SOCIS Олександр Чашковський на прес-конференції в п'ятницю, 13 жовтня. «Сповна оплачують усі медичні послуги 36%, частково або іноді - 45%, цілком або частково оплачує також абсолютна більшість людей. 11% сказали, що користуються приватною медициною, і тільки 7% заявили, що цілковито користуються безкоштовною медициною і з власної кишені не платять за послуги лікарів або інше», - сказав Чашковський.

За його словами, на питання про те, що потрібно фінансувати в державній медицині, 55% респондентів відповіли, що медичні послуги. Водночас 40% опитаних вважають, що потрібно утримувати заклади охорони здоров'я, які надають безпосередньо ці послуги, а 5% - утрималися від відповіді.

Як зазначив експерт, у віковій категорії 18-35 років медичну реформу цілком підтримують 34% опитаних, частково - 32%. У віковій групі 36-55 років за підтримку медреформи висловилися 29% респондентів, частково згодні зі змінами в медичній галузі 33%.

Серед людей віком від 56 років цілком підтримують медреформу 29%, частково - 34%. За кардинальні зміни в системі охорони здоров'я висловилися 89% мешканців міст і 90% мешканців сільської місцевості. Загалом по Україні за зміни в медицині висловилися 89% опитаних, повідомив Чашковський.

Дослідження було проведено 5 - 11 жовтня 2017 року методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондента. Всього було опитано 2000 респондентів.

Джерело: zaxid.net


14 жовтня 2017, 16:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Патрульні інформують водіїв про місця тимчасового відстою великовагового транспорту під час літньої спеки

Міряли костюми вогнеборців та дізнавались, як не спровокувати пожежу найменші мешканці Великого Березного (фото)

Як ефективно спілкуватися один із одним дізнавались закарпатські рятувальники (фото)

В Ужгороді поліцейські оперативно затримали грабіжника (фото)

Закарпатцям на замітку: як захиститися від комарів влітку

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину