15 вересня

В напрузі до фінальної сирени (ФОТО)

foto

Ужгородські «Карпати» святкують перемогу у першій грі сезону

Перший матч в сезоні для ужгородських «Карпат» став нелегким випробуванням. Сьогоднішня гра з миколаївським «Реалом» тримала у напрузі глядачів до фінальної сирени.

У першій половині першого тайму точилася практично рівна гра, проте гості спромоглися повести у рахунку,  господарки раз по раз марнували свої нагоди. Однак, з середини тайму карпатівки перехопили ініціативу і протягом 3-4 хвилин спромоглися наздогнати суперниць і вирватися вперед. Три поспіль влучні постріли Тетяни Кильч та два голи Яни Готри забезпечили комфортну перевагу у п’ять очок, яку ужгородки втримали до кінця першої половини зустрічі. Сирена зафіксувала рахунок — 15:10. Варто додати, що гандболісти «Реала» часто помилялися у захисті, через що були змушені фолити і у першому таймі п’ять разів залишалися у меншості.

Другий тайм, фактично, став продовженням кінцівки першого. Ужгородки не давали можливості суперницям скоротити відставання, натомість гравчині «Реала» ще кілька разів отримували від суддів попередження у вигляді штрафних хвилин. Проте, в останній п’ятихвилинці господарки майданчику не спромоглися закинути жодного м’яча, а от гості були влучними практично у кожній атаці і скоротили відставання до двох влучних пострілів. Але чергове вилучення на останніх хвилинах гравчині «Реала» і чітка гра у захисті «Карпат», дозволи останнім довести матч до перемоги - 25:23.

Карпати - Реал 25:23 (15:10)

Карпати:
Воронько 1, Чіковані; Готра 7/4, Фурманець 4, Кильч 3, Гичка 3, Мелекесцева 2, Лезінська 2, Компанієць 1, Шипляк 1, Безрукова 1, Купчак;

Реал:

Граненко, Никифорук; Сторожук 6, Ситенька 5, Черв'якова 3, Борейчук 3, Бабій 2, Донець 2, Бесова 2/1, Аксьонова, Бонар, Тримпол, Наімі;

Штраф: 6 - 20 (двічі Мелекесцева, Компанієць - тричі Аксьонова, двічі Бесова, Бабій, Донець, Наімі, Сторожук, Черв'якова);

7м: 6/5 - 1/1 (Никифорук відбила кидок від Безрукової);

15 вересня 2017, 22:26