11 вересня

Тенісистка Еліна Світоліна з України стала третьою ракеткою світу

foto

І встановила абсолютний рекорд у світовому рейтингу в історії українського тенісу

Наша співвітчизниця із 5640 очками обігнала вже екс-першу ракетку світу чешку Кароліну Плішкову (4) та посіла третє місце в генерації WTA, повідомляє УНН.

Раніше ніхто з українців в WTA і ATP не підіймався так високо. Леся Цуренко на цьому тижні опустилася на 39-й рядок, а Катерина Козлова завдяки завойованому титулу на турнірі в Даляні встановила персональний рекорд – 83 місце.

Крім того, нові особисті рекорди також встановили 17-річні Даяна Ястремська (202) і Катаріна Завацька (255) і Ана Позніхіренко (296). Зауважимо, що першою ракеткою світу стала іспанка Гарбіньє Мугуруса.

11 вересня 2017, 15:49