09 вересня

Українські каратисти вибороли 30 медалей на Кубку Європи

foto

З них: 7 "золотих", 11 "срібних" та 12 бронзових медалей

У місті Хассельт (Бельгія) відбулись змагання за Кубок Європи з карате JKS, де 20 українських спортсменів змагались за нагороди та дістались третього загальнокомандного місця серед 20 країн-учасниць, інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Українські каратисти виступали у категоріях діти, юнаки, юніори, дорослі та ветерани серед жінок та чоловіків у дисциплінах Ката та Куміте. Українці показали високий результат, виборовши цілих 30 нагород, з них: 7 "золотих", 11 "срібних" та 12 бронзових медалей. Україну обійшли тільки Бельгія, яка стала другою (44 медалі: 12 "золотих", 15 "срібних" та 17 "бронзових") та Англія, яка посіла почесне перше місце турнірної таблиці (33 медалі: 17 "золотих", 7 "срібних" та 9 "бронзових").

Володарями Кубку в особистих заліках стали Ілля Каталов (ката, 12-13 років), Сергій Карасов (ката, 18-21 рік), Іван Риков (котен ката, 10-13 років), Володимир Краван (котен ката, 50+) та Данило Савостін (куміте, 9-11 років). Крім того, український двоколор 7 разів здіймався над п’єдесталом переможців. По дві нагороди (2 "золота" та 2 "срібла") вибороли команди хлопців у дисциплінах ката та куміте (у вікових категоріях 10-13 років).

"Срібло" дістали команди хлопців вікової категорії 14-17 років у дисципліні ката та 10-13 років у дисципліні куміте, а також дівчата 14-16 років у ката. Командну "бронзу" до загальної скарбниці доклали хлопці 17-19 років у куміте.

09 вересня 2017, 16:24