Рубрика: Спорт

07 вересня

Баскетбольна збірна України в 1/8 фіналу Євробаскету зіграє проти збірної Словенії

foto

Матчі проходитимуть у Стамбулі

Баскетбольна збірна України в 1/8 фіналу Євробаскету зіграє проти збірної Словенії, яка групу "А" пройшла без поразок, повідомляє УНН.

Підопічні Євгена Мурзіна з 2 перемогами в 5 матчах посіли четверте місце в своїй групі "В". Першими стали литовці, друге місце у збірної Німеччини, а третя позиція за командою Італії.

У раунді "Топ-16" збірна України 9 вересня о 12:30 зіграє проти збірної Словенії, яка групу "А" пройшла без поразок (5/0). Збірна, з якою "жовто-блакитні" перетиналися в кваліфікації до Євробаскету-2017, перемогла Францію, Фінляндію, Грецію, Польщу і Ісландію, очоливши свою групу.

Відзначимо, що друга частина учасників першого раунду плей-оф від груп "С" і "D" визначиться сьогодні.

Примітно, що починаючи з 1/8 фіналу всі матчі проходитимуть вже в одному місті – Стамбулі. Перші чотири пари 1/8 фіналу Євробаскета-2017: Словенія - Україна; Німеччина - Франція; Фінляндія - Італія; Литва – Греція.

07 вересня 2017, 12:59