Рубрика: Суспільство

03 вересня

У джунглях Амазонки відкрили близько 400 нових видів тварин і рослин

foto

Усього в регіоні за останні 17 років було виявлено близько двох тисяч нових видів

У 2014 і 2015 роках дослідники відкрили 381 новий вид рослин і тварин в джунглях Амазонки. Про це заявили представники Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), повідомляє Deutsche Welle.

Йдеться про відкриття 216 нових видів рослин, 93 видів риб, 32 видів амфібій, 19 видів рептилій і 18 нових видів ссавців. "Ми досі маємо прогалини в знаннях про Амазонку", - заявив Фернандо Паім з бразильського Інституту Мамірауа.

Всього в регіоні за останні 17 років було виявлено близько двох тисяч нових видів. Збирати дані про тварин дослідникам допомагають місцеві жителі. WWF використовував дані дослідження для того, щоб привернути увагу громадськості до гірничодобувного проекту, його уряд Бразилії планує реалізувати саме в районі, де відкрили нові види риб.

Джунглі Амазонки вважаються зоною з найбільшим рівнем біорізноманіття в світі. 60% регіону їх території припадає на Бразилію. Близько п'ятої частини площ тропічних лісів було втрачено через вирубку. Вчені бояться, що ще більші території можуть бути втрачені через глобальні кліматичні зміни.


03 вересня 2017, 12:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У центрі Мукачева впало старе дерево

2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину