ОНОВЛЕНО! ДТП при в'їзді у Мукачево. Автівки зіткнулись «лоб в лоб» (фото)
Навпроти посту ДАІ не розминулись дві автівки
Сьогодні, 27 червня, на в’їзді в м. Мукачево неподалік поста ДАІ сталась дорожньо-транспортна пригода, у яку потрапили легковик та позашляховик.
Обидва транспортні засоби зіткнулись лоб в лоб.
Наразі на місці події працюють патрульні поліцейські.
Подробиці:
Як повідомили інтернет-виданню «PMG.ua» в Управлінні Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, водій транспортного засобу «Lexus», здійснюючи поворот ліворуч, не надав перевагу в русі зустрічному автомобілю марки «Volkswagen Passat». У результаті зіткнення обидва автомобілі отримали механічні пошкодження.
Також водій «Лексуса» не мав полісу обов’язкового страхування. Відповідно патрульні склали на нього адміністративні матеріали згідно зі статтею 124 (порушення ПДР, що спричинило ДТП) та частиною першою статті 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, без відповідних документів).