Рубрика: Суспільство

08 серпня

Закарпаття готується до навчального року 2017-2018

foto

Шкільний бум розпочато!

В Україні стартував період підготовки до осені та нового навчального року. Про це свідчать активні шкільні ярмарки в популярних торгових центрах, супермаркетах та інтернет-магазинах.

Експерти платформи акцій та розпродаж Скидочник підрахували, що, цього року, щоб повністю підготувати школяра до 1 вересня, необхідно, в середньому, від 4000 до 6000 грн. Сюди входять покупки: нової форми, спортивного костюму, туфель та кросівок для хлопчиків, а також канцелярії.

Як показує практика, ціни на шкільні речі зростають до початку вересня і падають вже у жовтні. Тому, щоб уникнути націнок, через великий попит, експерти радять відкласти крупні покупки на місяць або вже сьогодні користуватися знижками на сезонних розпродажах. Так, на речі минулих колекцій часто пропонуються зменшені ціни і є можливість недорого придбати одяг, взуття чи рюкзак.

Що стосується канцелярії, то на покупку зошитів, обкладинок, ручок та щоденників, в середньому,  необхідно буде витратити принаймні 700-1000 грн. Щоб зекономити, експерти радять купувати шкільне приладдя оптом та за заздалегідь підготовленим списком.

Загалом, в цьому році, ціни на шкільні речі зросли мінімум на 10%. Якщо раніше, підготувати дитину до 1 вересня можна було за декілька тисяч гривень, то сьогодні, лише покупка канцелярії коштуватиме 1000 грн.

Щоб витратити менше та зекономити на покупках до школи, експерти радять користуватися знижками на шкільних ярмарках, купувати лише найнеобхідніше та звертати увагу на якість речей. А покупку верхнього одягу та теплого осіннього взуття відкласти до найбільшої розпродажі року -Чорної п’ятниці 2017.


08 серпня 2017, 14:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Правоохоронці затримали раніше судимого мукачівця, який вкрав велосипед

На Закарпатті очікують підйом рівнів води у річках

Закарпатські прикордонники затримали киянку, яка намагалась незаконно вивезти доньку за кордон

На Закарпатті заснували Міжконфесійну Духовну Раду

Закарпаття не залишиться без питної води

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину