Рубрика: Спорт

18 травня

Відбулись перші змагання зі спортивного орієнтування пам’яті Володимира Чепи

foto

14 травня в Ужгороді в лісовому масиві мікрорайону «Шахта» проходив командний чемпіонат Закарпаття зі спортивного орієнтування пам’яті Володимира Чепи.

Володимир Іванович був директором Закарпатського центру туризму. У зв’язку із нещодавньою його втратою, до речі, нашого земляка, змагання провели в його честь. Володимира Івановича, уродженця та колишнього жителя і вчителя с.Ільниця, згадують добрими словами багато його друзів та вихованців, які займалися туризмом в шкільному гуртку в рідному селі. Він стояв у витоках дитячого туризму не тільки на Іршавщині, але і в Закарпатті. Протягом свого життя докладав багато зусиль для розвитку туризму на Закарпатті.

У командному чемпіонаті Закарпаття зі спортивного орієнтування пам’яті В.І. Чепи Іршавщину представляли вихованці Іршавської райСЮТур. Переможцями з них зуміли стати Олександра Осійська у групі Ж-21, Ганна Дьякова у групі Ж-16 (учениці Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Діана Цогла у групі Ж-14 (учениця Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1). Серед юнаків Євген Ширило у групі Ч-14 (учень Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та наставник І.І. Жідов у віковій групі Ч-21 зуміли вибороти ІІІ місця. Усі призери були нагороджені грамотами Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА та спортивними медалями. У змаганнях брали участь також учні Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. та Ільницької ЗОШ І-ІІ ст. Вітаємо переможців!

Олександр ОСІЙСЬКИЙ, заступник директора Іршавської райСЮТур


18 травня 2017, 16:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Кубку України за гандболу тепер «ужгородська прописка»

ГК «Карпати» - володар Кубку України з гандболу

ГК «Карпати» зіграють у фіналі Кубку України (ФОТО)

Сьогодні "Карпати" зіграють з "Реалом"

Ужгородець Євген Свида став чемпіоном України з ММА (фото, відео)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину