Рубрика: Анонси

17 травня

Митці Закарпаття малюватимуть травневий Ужгород

foto

26 травня на базі Обласного організаційно-методичного центру культури відбудеться семінар-пленер «Ужгород травневий», у якому візьмуть участь художники-аматори та професіонали.

Він проводиться вже кілька років поспіль. Цьогоріч митці малюватимуть в історичному центрі Ужгорода та на околицях міста.
Мета семінару-пленеру – налагодження зв’язків та обміну творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття та напрацювання навиків у написанні урбаністичного пейзажу.
Художники-аматори матимуть можливість творити поряд із професіоналами, побачити їх у процесі роботи, почути їхні поради. А ще, – поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері. Цього разу  з ними попрацюють відомі митці України, які здобули широкого визнання як вдома, так і за кордоном. Про тематичну картину у своїй творчості розповість Олена Кондратюк, а практичну допомогу безпосередньо під час роботи над картиною надасть Василь Вовчок.
У семінарі-пленері візьмуть участь Емма Левадська, Тетяна Сопільник, Олександр Сидорук, Василь Вовчок, Петро Шолтес із міста Ужгород, Ольга Гал та Любов Шпак із міста Виноградів, Антоніна Дурда з Іршавщини, Михайло Грига з смт Воловець, Ірина Попдякуник із міста Мукачево, Магдалина Березанич із смт Великий Березний та ін.
Учасники відвідають художній салон «Арт–Про», де зможуть ознайомитися з творчістю відомих митців Закарпаття.
На завершення відбудеться огляд, обговорення виконаних робіт учасниками семінару-пленеру та підведення підсумків, на якому виступить директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук.
Володимир МИШАНИЧ, провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури

 


17 травня 2017, 15:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Міжнародний день музею в ужгородському скансені

Ужгородських малят запрошують на цікаву виставу

Ніч в Ужгородському скансені

В Ужгороді пройде силовий турнір

Сьогодні в Ужгорроді покажуть виставу для дітей "Котик і Півник"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину