Рубрика: Політика

16 травня

Провайдери не зможуть заблокувати російські сайти, що потрапили під санкції, - інтернет-асоціація

foto

Інтернет-асоціація України (Інау) заявляє про неможливість блокування провайдерами російських сайтів, що потрапили під санкції.

Про це Українським Новинам повідомив голова Інтернет-асоціації Олександр Федієнко.

"Блокування інформації провайдером неможлива", - заявив він.

Федієнко зазначив, що оператори технічно не готові реалізувати такі механізми, але крім того, такі рішення неможливо втілити на 100%.

Раніше в інтерв'ю Українським Новинам, Федієнко заявив, що сам механізм блокування інформації в інтернеті неефективний за своєю суттю, оскільки практично всі системи блокування з легкістю обходять злочинці, при цьому ускладнюючи доступ до інформації для простих громадян.

"Ми вважаємо, що блокування неефективне. Але якщо такий механізм буде впроваджуватися в нашій країні, то блокування має відбуватися виключно за рішенням суду. Тому що інші механізми просто не можна назвати цивілізованими", - наголосив голова ІнАУ.

Він також заявив, що в Україні ще немає механізмів блокування інформації як таких, і це також слід враховувати, кажучи про ту чи іншу систему реалізації стратегії кібербезпеки.

Зі слів Федієнка, в разі запровадження Україною норм з національного або ж позасудового блокування доступу до інформації, ІнАУ буде використовувати всі доступні механізми для скасування таких рішень, у тому числі асоціація планує звернутися до Ради Європи.

Як повідомляли Українські Новини, ввела заборону провайдерам надавати послуги доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru", "Вконтакте", "Однокласники", а також сервісів "Яндекса".

Крім того, Україна ввела в дію санкції щодо ТОВ "1С", корпорації "Парус", ТОВ "Софтлайн Груп" (всі - Москва) низки інших компаній та їх представництв в Україні.


16 травня 2017, 14:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Понад мільйон — на компліменти для Гройсмана

На Рахівщині зросла кількість хворих на кір

Македонія заявила, що узгодила із Грецією назву своєї держави

Вночі в Ужгороді зіткнулися два легковика

Шотландія відмовилась підтримувати законопроект Великої Британії про Brexit

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину