Сигарети та автомобілі залишилися на кордоні (ФОТО)

Дві спроби контрабанди тутуюнових виробів провалилися

Сьогодні вранці, у мікроавтобусі «Мерседес», який прибув до пункуту пропуску «Тиса», прикордонники та митники виявили у стелі багажного відсіку авто 474 пачки сигарет різних марок. Закальна сума вилучених тютюнових виробів сягає 15834 грн.  

Так само сьогодні, у пункті пропуску «Ужгород», було виявлено півтисячі пачок цигарок «Бонд». Їх знайшли у автомобілі  «Ніссан». Вилучені сигарети оцінили в майже 8300 грн.

Крім тютюнових виробів, автовласники позбулись і своїх транспортних засобів. Загальна сума конфіскованих митницею автомобілів склала понад 250 тисяч гривень, інформує прес-служба чопського прикордонного загону. 


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.