Рубрика: Економіка

21 квітня

Ціни на картоплю в Україні злетіли до п'ятирічного рекорду

foto

На оптових ринках також серйозно подорожчала морква

Ціни на овочі так званого "борщового набору" в Україні продовжують підвищуватися. Морква і картопля є лідерами за темпами подорожчання, повідомляє "Інфо-Шувар".

Так, 21 квітня українські господарства пропонують моркву за ціною 6 – 8 грн/кг, а картоплю – за 5,5 – 6,6 грн/кг. Найдешевшу моркву пропонують на майданчику оптового ринку "Нежданний" за ціною 3 – 3,5 грн/кг. Найвищі ціни на моркву зафіксовані на ринку "Початок" – 5-15 грн. Там же можна знайти найдешевшу картоплю за ціною 4,5 – 6 грн/кг, а найдорожча пропонується за ціною 5,5 – 6,5 грн/кг на ринку "Шувар".

"Ціни на моркву тільки досягли рекордних показників минулого року, але у випадку з картоплею можна констатувати встановлення п'ятирічного цінового рекорду. Останній раз по 5 – 6 грн картоплю в квітні пропонували в 2010-2011 роках, коли був поганий урожай через літню посуху" , – пояснюють експерти.

Зараз ціни на моркву і картоплю, за словами аналітиків, ростуть під впливом сезонного скорочення пропозиції.

"Останнім часом ця тенденція посилилася через погіршення погодних умов. Через істотне похолодання і снігові замети на дорогах поставки товару на оптові ринки України відбуваються нерегулярно і в обмежених обсягах", – відзначають фахівці.


21 квітня 2017, 17:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кубометр газу для населення коштуватиме понад 11 гривень?

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,1 грн/долар

Офіційний курс валют

Упродовж 2017 року 14,6 тисяч осіб офіційно скористалися послугами туристичних організацій Закарпатської області

Отримання податкової знижки на навчання: нюанси

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину